Aktuálne náš tovar sťahujeme do nových skladových priestorov, takže niektoré objednávky môžu meškať aj 10 pracovných dní, ďakujeme za Vašu trpezlivosť.

BitterLiebe 50ml - Lahodné kvapky s horčinami

BitterLiebe - Lahodné kvapky s horčinami

Výživový doplnok s výťažkom z rastlín a bylín s prirodzeným obsahom horčín (s 55% obsahom alkoholu).

✅ Ideálne po jedle na podporu trávenia

✅ Pre maškrtníkov na potlačenie chuti

✅ Pre celkový pocit pohody

MADE IN GERMANY. Vyrobené v Nemecku. Všetky naše produkty značky BitterLiebe pochádzajú z Nemecka a tu aj boli s tou najväčšou starostlivosťou vyrobené. Látky v nich obsiahnuté sú vždy testované na prítomnosť ťažkých kovov a pesticídov, a tak si môžete byť istí, že sa k vám dostane výrobok skutočne v tej najvyššej kvalite.

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 46
€14,95
BitterLiebe 50ml - Lahodné kvapky s horčinami
packung
Tip

BitterLiebe - Horká láska z Nemecka

Objav silu horčín

Produkty BitterLiebe obsahujú vybrané horké byliny s prirodzene sa vyskytujúcimi horčinami. Horčiny sú známe tým, že podporujú trávenie a celkovo zvyšujú pocit pohody po jedle.

Bitter is better

BitterLiebe kvapky ukrývajú tajomstvá 15 prírodných byliniek na základe stáročiami overenej receptúry od Hildegardy z Bingenu.

Neustále túžiš po sladkostiach?

Keď dostaneš chuť na sladkosti, skús si dať pár kvapiek BitterLiebe. Vďaka horkej chuti môžu pomôcť potlačiť chuť na sladké.

Ideálne po jedle

Väčšina ľudí si dá po jedle kávu. My odporúčame si dať kvapky BitterLiebe pre lepšie trávenie a celkovo príjemnejší pocit po jedle.

Horká je dobrá

V dnešnej dobe horká chuť z jedál sa takmer vytratila. S BitterLiebe si vybuduješ opäť pozitívny vzťah k tejto chuti.

Máš chuť na niečo nezdravé?

Kto by netúžil po čipsoch alebo po čokoláde?

Horká chuť sa spája s potláčaním chuti na sladké. Zopár kvapiek BitterLiebe ti môže pomôcť odolať.

Keďže sú naše chute v dnešnej dobe do veľkej miery podmienené sladkými podnetmi, horčiny môžu mať priaznivý účinok na udržanie zdravej rovnováhy.

 

Perfektné po jedle

Zdravie začína efektívnym trávením. Horčiny sa tradične používajú na stimuláciu vylučovania žalúdočných kyselín a žlče, čím zlepšujú trávenie a predchádzajú pocitu plnosti alebo nevoľnosti.

Kvapky BitterLiebe patria na stôl rovnako ako soľ či korenie.

Trikrát denne pre lepší pocit pohody

Odporúčame užívať trikrát 25 kvapiek denne na zlepšenie trávenia a pre celkovo príjemnejší pocit po jedle.

V súčasnosti sa na našom tanieri vyskytujú najmä sladké, kyslé, slané a mäsité (umami) chute.

Horká chuť by však tiež mala mať svoje miesto v jedálničku.

Zloženie a dávkovanie

Zloženie: Alkohol (55%), voda, výťažok zo sušených rastlín a bylín (horec žltý, artičoka zeleninová, zemežlč, púpava lekárska, palina pravá, archangelika lekárska, pomarančovník horký, rebríček obyčajný, ďumbier lekársky, kardamóm malabársky, levanduľa lekárska, kurkuma pravá, zedoár, fenikel obyčajný, černuška siata).

Odporúčame užívať trikrát denne po 25 kvapiek (cca. polovica pipety) pred alebo po jedle. Kvapky nechajte rozpustiť priamo na jazyku.

Skladujte v chlade a v suchu, chráňte produkt pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčaná denná dávka (3x25 kvapiek denne) sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neslúži ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobok je nevhodný pre deti a pre tehotné ženy.

Horké látky naspäť na náš stôl - od BitterLiebe

Premýšľate, že si nejaký produkt značky BitterLiebe z našej ponuky predsalen kúpite, ale ešte si nie ste úplne istí? To chápeme a rozumieme vašim pochybnostiam; horké látky z nášho jedálnička skutočne už takmer vymizli. Naše kvapky BitterLiebe obsahujú horké látky hneď z pätnástich bylín, a to tých najvybranejších, naviac sú úplne vegánske a neobsahujú lepok. Pri rozhodovaní, či si nejaký produkt BitterLiebe kúpite, by tak dôležitú rolu mohol hrať fakt, že naše kvapky boli vyrobené v Nemecku. Okrem toho sú dodávané v sklenenej fľaštičke, ktorú môžete buď znova použiť alebo recyklovať. Cielene si kúpiť niečo horké úplne nezodpovedá našim stravovacím zvyklostiam, zato sladká chuť je pre nás bežná, predovšetkým vďaka priemyslovo vyrábaným potravinám. Napriek tomu je neuveriteľné, ako rýchlo si naše chuťové poháriky zvyknú i na horkú chuť.

Horké byliny - sila z prírody

Horkú chuť stvorila sama príroda, a tak horké látky, takzvané horčiny nájdeme celkom prirodzene v množstve rastlín a bylín. Ak ich budeme cielene vyhľadávať, zistíme, že jednotlivé horké rastliny či byliny sú celkom jednoducho zohnateľné, napríklad na trhoch alebo v supermarketoch v oddelení s čerstvými potravinami. Keď ale chceme využiť silu horkých kvapiek a nekupovať si každú bylinu alebo rastlinu zvlášť, ale dopriať si extrakty z rozdielnych bylín v oveľa koncentrovanejšej forme, tak sú naše kvapky BitterLiebe optimálnou voľbou. Zaobstarať si čerstvú zeleninu prirodzene obsahujúce horké látky alebo si dokonca kúpiť horké byliny je ale taktiež samozrejme vhodné.

Horké kvapky? Áno, ale nové

Horčiny majú na naše zdravie široké účinky. Zjednodušene povedané sa starajú o to, aby sme sa tešili dobrému zdravotnému stavu. Každý, kto mal s horkými látkami vlastnú skúsenosť, prinajmenšom tvrdí, že si na horkú chuť dá zvyknúť. Kedysi sa dali v lekárňach dostať výlučne koncentráty horkých látok, ktorým sa však ľudia väčšinou vyhýbali oblúkom, také boli horké a takmer nekonzumovateľné. My dnes naše horké kvapky testujeme a upravujeme podľa vlastnej receptúry tak dlho, kým nedosiahnu únosnú, ľahko horkú chuť a zároveň si zachovajú chuť čerstvosti. Okrem toho je pre nás dôležité vyrobiť taký koncentrát horkých látok, ktoré je dodávané v peknom designovom balení podporujúce udržateľnosť.

Prečo by ste si mali zaobstarať produkty značky BitterLiebe?

Stravujete sa zdravo a rozmanito, kupujete si čerstvé potraviny a taktiež nejakú tú horkú zeleninu? A napriek tomu vidíte, že je skutočne náročné pokryť potrebu horkých látok výlučne stravou, pretože nie vždy máte dostatok času nakúpiť čerstvé potraviny a pripraviť ich? Okrem toho taktiež nie je úplne jednoduché nosiť tieto potraviny so sebou. S kvapkami BitterLiebe táto starosť odpadá; tie sa nielenže vojdú do každej kabelky, ale dokonca sa vám zmestia aj do vrecka. Alebo patríte medzi maškrtníkov, ktorí majú tak radi sladké a milujú hotové jedlá? Aj vám odporúčame naše kvapky BitterLiebe, ktoré môžete jednoducho nosiť všade so sebou a ktoré sú pripravené vám ihneď pomôcť cítiť sa po ťažkom jedle lepšie. Vyskúšajte horkú chuť a budete prekvapení, ako rýchlo si na ne zvyknete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
18x
4
16x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: