BitterLiebe kapsule, 90 kapsúl

Výživový doplnok.

Sedem účelne kombinovaných rastlinných látok s prirodzene sa vyskytujúcimi horkými látkami obohatenými o vápnik z červenej morskej riasy.

✅ vápnik prispieva k normálnej funkcii tráviacich enzýmov
✅ vápnik prispieva k normálnej funkcii látkovej výmeny
✅ perfektné po jedle

MADE IN GERMANY. Vyrobené v Nemecku. Všetky naše produkty značky BitterLiebe pochádzajú z Nemecka a tu boli aj s tou najväčšou starostlivosťou vyrobené. Látky v nich obsiahnuté sú vždy testované na prítomnosť ťažkých kovov a pesticídov, a tak si môžete byť istí, že sa k vám dostane výrobok skutočne tej najvyššej kvality.

 

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 72
€14,95
BitterLiebe kapsule, 90 kapsúl
200325 kapseln90stk
Novinka

Informácie o produkte

Potrebujete viac horkej chuti!

Chcete využiť silu horčín (horkých látok), ale nie ste príliš priaznivci horkej chuti ako takej? Vyskúšajte naše kapsule BitterLiebe. Ideálne pre váš dobrý zdravotný stav!

Receptory pre horkú chuť nie sú len na jazyku, ale vyskytujú sa aj v žalúdočno-tráviacom trakte. Naše kapsule BitterLiebe obsahujú naviac okrem hodnotných horkých látok aj vápnik získaný z červenej riasy. Pretože práve vápnik prispieva k normálnej funkcii tráviaceho systému.

Naše kapsule BitterLiebe obsahujú len tie najcennejšie a najhodnotnejšie horké látky so siedmymi vybranými prírodnými bylinami plus sú obohatené o vápnik z červenej morskej riasy. A ako všetkým produktom značky BitterLiebe, i týmto kapsulám je garantovaný ich vegánsky pôvod.

Vďaka ich praktickej forme sú kapsule ideálne k užívaniu pred každým väčším jedlom, či už ide o obed alebo večeru.

Pretože sa do tela horké látky vďaka ich kapsulovej forme uvoľňujú až v tráviacom trakte a v črevách, môže v porovnaní s kvapkami BitterLiebe trvať dlhšie, než začnú pôsobiť. Pre najlepšie účinky odporúčame užívať kapsule dlhodobejšie.

Odporúčané užívanie

Odporúčame užívať trikrát denne jednu kapsulu pred jedlom, dostatočne zapiť vodou.

Upozornenie

Potravinové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Udržujte ich mimo dosahu detí.

Výrobok skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste.

Kombinovateľnosť s ďalšími produktami obsahujúcimi prírodné horčiny

Kapsule BitterLiebe môžete kombinovať s našimi ďalšími produktami, napríklad s kvapkami BitterLiebe. Odporúčané dávkovanie pri jednotlivých produktoch zostáva rovnaké, aj keď ich užívate viacero súbežne.

Zloženie

Prášok z červenej morskej riasy Lithothamnium calcareum (obsahuje vápnik) - 33,9 %; pomocná látka: hydroxypropylmethylcelulóza; koreň púpavy, prášok z artičoky, koreň horca, mletá vňať paliny, výťažok z pestreca, mletá pomarančová kôra, mletá vňať jablčníka.

Obsah látok

3 kapsle denne

% RHDP*

Calcium (vápnik)

180 mg

22,5

Silymarin (látka zahrnutá v pestreci)

50 mg

**

Cynarin (látka zahrnutá v artyčoke)

7,5 mg

**

Flavonoidy

4 mg

**

* ** RHDP = referenčná hodnota denného príjmu podľa dodatku XIII, časť A, č. 1 nariadenia EU č. 1169/2011
** nie je stanovená žiadna referenčná hodnota denného príjmu

MADE IN GERMANY. Vyrobené v Nemecku. Všetky naše produkty značky BitterLiebe pochádzajú z Nemecka a tu boli aj s tou najväčšou starostlivosťou vyrobené. Látky v nich obsiahnuté sú vždy testované na prítomnosť ťažkých kovov a pesticídov, a tak si môžete byť istí, že sa k vám dostane výrobok skutočne tej najvyššej kvality.

Kapsule BitterLiebe môžu obsahovať stopové množstvá kôrovcov, mäkkýšov a rýb a produktov z nich vyrobených.

Kapsule BitterLiebe - minimum horkosti, ale veľký účinok

Radi by ste do svojho jedálničku zaradili viacej horkých látok, ale trochu sa obávate horkej chuti ako takej? Tak práve pre vás sú naše kapsule ako vyšité! Vďaka nim sa nemusíte vzdávať sily prírody obsiahnuté v ôsmych vybraných a účelne skombinovaných rastlinných látkach. Sú určené práve pre tých z vás, ktorí sa s našimi výživovými doplnkami značky BitterLiebe len zoznamujete a vďaka trikrát denne užívaným kapsulám si chcete zlepšiť svoj zdravotný stav.

Pretože sú v súčasnej dobe z väčšiny potravín horké látky, takzvané horčiny pravidelne odstraňované, naše telo je viac než kedykoľvek pred tým odkázané získavať ich silu z iných rastlinných látok. Vďaka našim chuťovo neutrálnym kapsulám môžete túto silu priviesť naspäť do vášho každodenného života, bez toho, aby ste však museli dávať horké kvapky alebo prísť do priameho kontaktu s horkým práškom (obsiahnutým v kapsule). A to aj napriek tomu, že sú chuťovo celkom lahodné. Naše kapsule obsahujúce zdraviu prospešné horčiny jednoducho prehltnete a zapijete čerstvou jablčnou šťavou alebo minerálnou vodou, čím sa dostanú presne tam, kde ich je potreba: do vášho tela, ktoré celkom isto potrebuje omnoho viac horkých látok.

Celkom prírodné a bez lepku

Zaujali sme vás? Tak sa s vami radi podelíme o to, čo od nášho celkom jedinečného prášku s horkými látkami obsiahnutými v kapsulách môžete očakávať. Začneme vo vnútri: zo všetkého najskôr je potrebné zdôrazniť, že každá naša kapsula je celkom vegánska, a neobsahuje teda žiaden živočíšny produkt. Bežné kapsule sa bohužiaľ stále ešte vyrábajú zo želatíny alebo obsahujú iné plniace látky - nie však u nás! A tak keď máte nejakú potravinovú alergiu alebo neznášanlivosť či dávate prednosť vegánskemu spôsobu života, pôvod kapsúl vás nemusí odradiť, a vy tak môžete naše kapsule BitterLiebe bez akýchkoľvek pochyb zaradiť do svojho jedálnička.

Prášok vo vnútri kapsúl je zložený výlučne z prírodných rastlinných látok, žiadny cukor alebo ďalšie prísady. Náš cieľ totiž bol vyrobiť a priniesť na trh úplne jedinečný a nezameniteľný produkt: horké látky v kapsulách, a ponúknuť vám tak možnosť zlepšiť svoj zdravotný stav pomocou čisto prírodného potravinového doplnku bez ďalších prísad.

A to aj môžete veľmi jednoducho dosiahnuť, ak budete užívať doporučené množstvo troch kapsúl denne spolu s vaším jedlom. Ak sa stravujete denne len dve jedlá, tretiu kapsulu jednoducho zapite veľkým pohárom vody alebo prírodným jablčným džúsom.

Ako náš výživový doplnok pôsobí?

To je dobrá otázka a taktiež celkom na mieste. Pri kvapkách BitterLiebe pocítite okamžite, akonáhle sa receptory chuťových pohárikov na vašom jazyku aktivujú po tom, čo si do úst kvapnete požadované množstvo kvapiek. A taktiež superpotravina, prášok BitterLiebe za sebou zanechá typickú horkú chuť. Čo ale kapsule?

Tie spolu s vašou potravou cestujú až do najhlbších hlbín vášho tela a tam čakajú, až sa rozpustia a ich obsah bude uvoľnený. Áno, počujete správne: naše telo totiž môže horké látky prijímať nielen pomocou chuťových pohárikov na jazyku, ale taktiež pomocou receptorov na horké látky, ktoré sa nachádzajú v tráviacom trakte. Aj tam sa vyskytujú, taktiež sú dôležité a taktiež radi by sa zoznámili s našimi kapsulami, respektíve tým, čo je v ich vnútri. 

Veľká výhoda našich kapsúl je v tom, že sa rozpúšťajú skutočne až behom trávenia, a tak prášok, ktorý je v nich, je zužitkovaný práve vtedy. Bežné kapsule sa totiž bohužiaľ rozpúšťajú už omnoho skôr, než sa dostanú tam, kde ich obsah môže odviesť svoju prácu. Ten tak z tela odchádza celkom nevyužitý. Ako je vidieť, nie je kapsula ako kapsula.

Zlepšite svoj zdravotný stav pomocou kapsúl s horkými látkami

Ako deti, nesnívali ste snáď o kúzelnej krajine plnej sladkých jedál od rána do večera a sladkostí, kam len oko dovidí? Ale to, čo je pre dieťa sen, pro nás a naše telo skôr predstavuje nočnú moru - a je jedno, koľko máme rokov. Je avšak smutnou pravdou, že sa naše súčasné stravovacie návyky takejto "vysnívanej krajiny " veľmi nebezpečne približujú. Bohužiaľ spolu s tým, ako konzumujeme príliš veľa hotových jedál a priemyslovo spracovaných potravín, sa do nášho tela dostáva aj ohromné množstvo cukru, ktoré ale v takej miere pre náš organizmus predstavuje veľkú záťaž a ťažko jej spracováva. Niet divu, že neustále narastá počet ľudí s tráviacimi problémami. Prečo svojmu telu nedopriať malú prestávku a naopak ho pri spracovávaní potravy nepodporiť?

Vypadá to byť nemožné a znie to ako príliš veľká práca? Na prvý pohľad to tak možno skutočne vypadá, ale našťastie opak je pravdou. Pomôcť svojmu telu cítiť sa dobre ide celkem jednoducho, pokiaľ mu obstaráte dostatok dôležitých horkých látok. Ale nielen tie; naše kapsule BitterLiebe sú navyše obohatené o prírodný vápnik získaný z červenej morskej riasy. A čo je na vápniku také dôležité? Tento prvok totiž prispieva k normálnej funkcii tráviacich enzýmov a podporuje látkovú výmenu. Vápnik z červenej morskej riasy má však ešte ďalšie výhody: pretože je získavané čisto z prírodného zdroja, neobsahuje teda laktózu, fruktózu, lepok alebo histamín.

Trpíte neznášanlivosťou na určité potraviny alebo ste vegáni? S týmito úplne vegánskymi kapsulami obsahujúcimi úplne unikátnu kombináciu horkých látok obohatených o prírodný vápnik môžete len získať. Naše kapsule BitterLiebe sa tak stanú vaším novým spoločníkom v kuchyni, ktorého proste "musíte mať".

Čo teda nesmie chýbať na vašom jedálnom stole? Lahodné a zdravé jedlo, soľ, korenie - a od teraz už ani naše kapsule BitterLiebe obsahujúci horčiny. Prajeme vám dobrú chuť a príjemné trávenie!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK