BitterLiebe bylinný sypaný čaj na trávenie 100g

100g

Tento bylinný čaj BitterLiebe tvorí ideálny doplnok k horkým kvapkám BitterLiebe. Čaj predstavuje lahodnú kombináciu vybraných byliniek s obsahom prírodných horkých látok a naviac je obohatený o osviežujúcu mätu. Náš tip: vynikajúci aj ako ľadový čaj!

✅ bez ďalších prísad a vegánske

✅ bez pridaného cukru

✅ bez umelých aróm

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Kód: 51
€13,95
BitterLiebe bylinný sypaný čaj na trávenie 100g

Informácie o produkte

Náš bylinný čaj BitterLiebe je perfektným doplnkom našich kvapiek BitterLiebe a rovnako ako naše ostatné produkty je tvorený z výťažkov z vybranej zmesi bylín obsahujúcich prírodné horčiny. Tieto látky, ktoré behom posledných rokov upadli tak trochu do zabudnutia, môžu všeobecne zlepšiť váš zdravotní stav.

V dôsledku priemyslového spracovania potravín a výroby hotových jedál z našej stravy postupne stále viac miznú horké látky, ktoré sa inak celkom prirodzene vyskytujú v určitých bylinkách alebo zelenine. Preto keď tieto horčiny ochutnáme, naša prvou a prirodzenou reakciu je odpor a ich odmietnutie.

Pomocou nášho čaju si však na ne môžete znovu zvyknúť, a to veľmi jednoducho a nenásilne. Okrem byliniek s prírodným obsahom horkých látok totiž čaj obsahuje aj lahodnú mätu, ktorá mu dáva sviežu chuť. Čaj je naviac skvelý aj vychladený, preto predstavuje ideálny nápoj nielen pre chladné zimné dni, ale aj príjemné osvieženie behom horúceho leta.

 

Spôsob prípravy

Cca jednu čajovú lyžičku čajovej zmesy BitterLiebe zalejte vriacou vodou. Nechajte cca 5 - 8 minút stáť, potom sceďte. Toto množstvo zodpovedá cca jednej šálke čaju.

Kombinovateľnosť s ďalšími produktami obsahujúcimi prírodné horčiny

Bylinný čaj BitterLiebe môžete kombinovať s našimi ďalšími produkty, napríklad s kapsulami alebo kvapkami BitterLiebe. Odporúčané dávkovanie u jednotlivých produktov zostáva rovnaké, i keď ich užíváte viac súbežne.

 

Zloženie:

Kvalitu nášho bylinného čaju BitterLiebe naozaj veľmi strážime a dbáme na to, aby vždy bola excelentná:

✅ z vybraných prírodných bylín

✅ 100% prírodná

✅ veganské a netestované na zvieratách

✅ neobsahuje ďalší pridané látky

Zloženie:

Listy mäty piepornej, fenikel, koreň zázvoru, medovka, púpava vňať, zemežlč vňať

MADE IN GERMANY. Vyrobené v Nemecku. Všetky naše produkty značky BitterLiebe pochádzajú z Nemecka a aj tu boli vyrobené s tou najväčšou starostlivosťou vyrobené. Látky v nich obsiahnuté sú vždy testované na prítomnosť ťažkých kovov a pesticídov, a tak si môžete byť istí, že sa k vám dostane výrobok skutočne tej najvyššej kvality.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK