Tekuté Probiotiká BitterLiebe, Trojmesačné balenie (3x500ml)

Balíček troch balení so zľavou 11% (ušetrite 9,90)

Výživový doplnok - Fermentovaná horká bylinná zmes s mikroorganizmami

✅ Črevné baktérie pre bezproblémové trávenie

Pre zdravú črevnú flóru

✅ Jedinečný výrobný proces fermentácie

VYROBENÉ V NEMECKU: Všetky naše Bitter produkty sú starostlivo vyrábané v Nemecku. Zložky sú kontrolované na ťažké kovy a pesticídy, takže získate produkt najvyššej kvality.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Kód: 96
€89,85 –11 % €79,95
Tekuté Probiotiká BitterLiebe, Trojmesačné balenie (3x500ml)
220427 freisteller probiokulturen 3er 300dpi
€89,85 –11 %

Naše tekuté probiotiká BitterLiebe obsahuje životaschopné mikroorganizmy, ktoré zabezpečujú zdravú črevnú flóru. Neporušená črevná flóra má pozitívny vplyv na zdravie.

Normálnu črevnú flóru tvorí približne 100 biliónov mikroorganizmov (mikróbov). Ak sa však rovnováha mikróbov naruší, napríklad stresom alebo nevyváženou stravou, môžu sa objaviť tráviace problémy. Rovnováhu môžu narušiť aj antibiotiká a iné lieky.

Tu vstupujú do hry naše tekuté probiotiká BitterLiebe. Mikroorganizmy v našom komplexe zvyšujú počet "dobrých" baktérií v čreve, takže "zlé" baktérie majú menšiu šancu sa tam šíriť. Výsledkom je posilnenie črevnej bariéry a zdravia čriev ako aj posilnenie imunitného systému.

Predpokladom ich pozitívneho účinku však je, aby sa probiotiká dostali do čreva v dostatočnom množstve. Dôležité sú preto bakteriálne kultúry, ktoré sú dostatočne odolné voči žalúdočnej kyseline. Práve preto sú naše probiotiká tekuté a nie stlačené do kapsúl. Dennou dávkou prijímate 15 miliárd aktívnych baktérií, ktoré môžu pôsobiť priamo v čreve. Na druhej strane, kapsuly sa musia najskôr dostať do čriev nepoškodené a tam ich treba „prebudiť“.

Aby ste využili pozitívne účinky mikroorganizmov, je dôležité užívať probiotiká pravidelne (najlepšie každý deň), pretože sa v čreve usádzajú len dočasne. Vráťte svojmu črevu to, čo potrebuje, s naším komplexom probio kultúr!

Odporúčaný príjem

Odporúčame užívať 15 ml denne zriedených s vodou alebo nezriedených pred jedlom (obedom). Pred konzumáciou prosím premiešajte.

Tipy:

Výživové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy.

Po otvorení prosím uchovávajte v chladničke.

Tekuté probiotiká BitterLiebe môžete kombinovať aj s ďalšími Bitter produktmi, napr. s kvapkami a Bitter kapsulami.

Odporúčaná spotreba jednotlivých produktov zostáva rovnaká, aj keď užívate viacero produktov s obsahom Bitter látok.

Zloženie a obsah
  • Pri našich výrobkoch BitterLiebe vždy dbáme na vynikajúcu kvalitu:
  • Z vybraných prírodných bylín
  • 100 % prírodné zložky
  • Vegánske + bezlepkové
  • Bez prídavných látok

Zloženie:

Vodný bylinný extrakt (centaury, palina, artičok, listy mäty piepornej, koreň horca, plody pomaranča, koreň zázvoru, kardamón, kurkuma, koreň púpavy, bylina rebríčka, koreň angeliky, koreň citrónu, semená čiernej rasce, fenikel, kvety levandule); trstinová melasa; trstinový cukor; fermentované časti húb a rastlín (reishi prášok, mleté hroznové semená); Fermentačné kultúry (mikroorganizmy) (Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactococcus lactis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus farraginis, Lactobacillus parafarraginis, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus delbrückii, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus zeae, Lactobacillus plantarum, Streptococcus thermophilus, Bacillus subtilis)

Zloženie na dennú dávku (15 ml)

Fermentovaný vodný bylinný extrakt 14,53 ml

Reishi prášok (Ganoderma lucidum) - fermentovaný 10 mg

Mleté hroznové semená (Vitis vinifera) - fermentované 10 mg

Fermentované kultúry (celkový počet baktérií) 1,50 ⚫ 1010 CFU

** Jednotky tvoriace kolónie (celkový počet platní v čase výroby). Prirodzene fermentovaný produkt – počet buniek sa môže líšiť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK